M170EG01 VH

| Tauira tauira | M170EG01 VH |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| M170EG01 VH Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 337.92×270.336 mm |
| Whakaahuatanga | 358.5×296.5×15.8 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 3.5/1.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO M170EG01 VH.
AUO M170EG01 VH he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO M170EG01 VH pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO M170EG01 VH ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO M170EG01 VH i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO M170EG01 VH he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO M170EG01 VH pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO M170EG01 VH ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO M170EG01 VH i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "M170EG01 VH"
- AUO M170EG01 VH
- M170EG01 VH raupapa
- M170EG01 VH te ahua
- M170EG01 VH utu
- Kaihoko M170EG01 VH
